Sikurse ka bërë edhe merkato me emra cilësore, Partizani ka humbur shumë lojtar këtë merkato. Mbrojtësi Esin Hakaj pasi u largua nga Partizani u largua drejt skuadrës turke të Samsunsporit aty ky do të luajë me shokun tjetër të skuadrës, Erald Çinarin.

Hakaj nuk i ka harruar “demat e kuq” duke i dërguar një mesazh falënderimi në rrjetet sociale, ku i përmend të gjithë, madje edhe presidentin, stafin dhe tifozët apo shokët e skuadrës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here