Një e re përplasi dhe la të plagosur në gjendje të rëndë një të moshuar, i cili po ecte në vijat e bardha. Më vonë ajo mësoi se personi të cilit i kishte shkaktuar aksidentin ishte vjehrri i saj.

Aksidenti ndodhi për shkak se ajo po përdorte telefonin kur shtypi 61-vjeçarin në zonën e Highfields.

Madje ajo nuk ndaloi as ta ndihmonte, por kamerat e sigurisë në zonë bënë që autoritetet që identifikonin fajtoren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here