Lindita, ish-konkurrentja e “Përputhen” që mori shumë famë dhe vëmendje gjatë emisionit, ndonëse nuk e gjeti dashurinë, ka vendosur të fokusohet tek karriera duke iu futur tregut muzikor.

Ajo ka publikuar së fundmi këngën e saj të parë me titull “Coco”, ku shfaqet shumë seksi me bikini mbi motorr dhe në xhakuzi.

Lindita i këndon kokainës me të cilën e krahason veten. “Për ty jam kokaina, e shtrenjtë si kokaina”, këndon ish-konkurrentja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here