Këngëtarja ndan shpesh me ndjekësit në ‘Instagram’ momente krah djalit të saj. Ajo dhe Paris kanë marrëdhënien perfekte të një nëne me djalin dhe kjo duket qartë. Por i biri duket se ka trashëguar edhe sensin e stilit dhe modës nga e ëma.

Me anë të një videoje të publikuar pak më parë, Ingrid na ka prezantuar si duket i biri në një ditë normale. I veshur bukur me ‘Adidas’, Parid duket se po e pëlqen shumë pamjen e tij.

View this post on Instagram

@paridmara 😘❤️❤️❤️❤️

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here