Kreu i Komisionit Zgjedhor në Partinë Demokratike, Jemin Gjana duket se ka vendosur që këtë të shtunë të largohet nga çdo ekran televiziv dhe t’i dedikohet sportit në zonën e Liqenit Artificial.

I veshur me sportive, ai ka kaluar një pasdite i pashqetësuar në natyrë. Ndërkohë që Sali Berisha u përjashtua dy ditë më parë nga kryedemokrati Lulzim Basha prej grupit parlamentar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here