Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, ka publikuar pak orë më parë në rrjetin social Instagram një foto, ku shfaqet me djalin e kryebashkiakut Veliaj.

Ata shfaqen të dy me shpinë dhe i vogli Kajan duket se po përkëdhelet në krahët e Jonit.

‘Me shokun tim të ri Kajan’, shkruan djali i moderatorit përkrah fotos.

Nuk dihet se nga ka lindur miqësia mes tyre, por Joni prej kohësh punon në bashkinë e Tiranës dhe ky mund të jetë një element që i bashkon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here