Shpeshherë kemi parë që figurat e njohura të ekranit bëjnë xing në veshje me njëri-tjetrin. Kësaj here, ka rënë në sy fustani i moderatores, Jona Spahiu, i cili është nga marka e njohur Philosophy që është i njëjti me atë që ka përzgjedhur dhe një prej influencerave më të njohura ndërkombëtare si Chiara Ferragni.

Jona e ka kombinuar me palë çizme të zeza modeli kaubojs. Ndërsa Chiara me një palë çizme me të njëjtën ngjyrë po tjetër model. Cilës mendoni se i shkon më shumë?

Rikujtojmë se pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja ka dalë mbanë ta drejtojë më së miri këtë format, që edhe për të ishte një eksperiencë krejtësisht e re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here