Jozefina Topalli ka publikuar në rrjete sociale një foto të veçantë për të dhe gjithë familjen e saj. Ish-kryeparlamentarja mesa duket është bërë nostalgjike dhe ka hapur arkivat. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj këtë foto tepër të dashur për të. Në imazhin e vendosur me kujdes brenda një kornize druri, shihet nëna e Jozefinës, znj.Xhina, e cila mban në duar Jozefinën e vogël, teksa ngjitur me ta është ulur në stol dhe vëllai i saj më i madh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here