Algjeriani Hamza Marina ka publikuar një tjetër video në rrjetet sociale, por kësaj radhe pre e dhunës ka rënë vetë.

I riu që ka terrorizuar Tiranën ditët e fundit shihet i gjakosur dhe me buzë të enjtura nga dhuna.

Ai u dhunua nga disa të rinj, pasi ishte kthyer në një shqetësim për qytetarët e Tiranës.

I riu i identifikuara si Hamza Marina konsumon lëndë narkotike dhe çdo ditë poston foto e video të personave që takon apo që grabit në kryeqytet. I riu algjerian vjedh në banesa të ndryshme në kryeqytet, madje dhe filmon grabitjet që kryen.

Duke qenë se policia nuk ka ndërhyrë deri tani, një grup të rinjsh kanë vendosur të bëjnë vetëgjyqësi, duke rrahur barbarisht algjerianin që ishte kthyer në makth për kryeqytetin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here