Khloe Kardashian ka shkruar në Twitter duke ju drejtuar fansave të saj pas dramës me Tristan Thompson, pasi u tha se ai e tradhtoi me shoqen më të mirë të Kylie Jenner, Jordyn Woods.

“Tung dashuri, doja vetëm që ju ta dinit se unë ju vlerësoj! “Unë kam qenë duke lexuar fjalët tuaja të mira dhe ato me të vërtetë janë një bekim për mua. Ju dua! Faleminderit Faleminderit! Do të kthehem kur të jem në gjendje të bisedoj me të gjithë ju. Deri atëherë mos harroni të jeni të mirë me njëri-tjetrin”, ka shkruar Khloe në Twitter. Kjo është hera e parë që Khloe i është drejtuar fansave të saj pasi që lajmet thyenn rrjetin se ajo dhe Tristani u ndanë për ‘dramën’ e tradhtisë.
/ GazetaBlic /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here