Në media po qarkullon një lajm për konkurrenten e emisionit ‘Përputhen’ Lediana se është e fejuar dhe po vazhdon të qëndrojë në emision.

Mirëpo Ledjana e ka mohuar këtë duke publikuar një postim në storyn e saj në Instagram dhe ka kritikuar mediat.

“Edhe ju gazetarë të ndyrë apo çdokush tjetër që nxjerr lajme të pavërteta jeni thjesht llumi i shoqërisë tonë. As të bëj story për ju nuk e meritoni po megjithatë vazhdoni shpikni meqenëse kurrë në jetën tuaj nuk keni ditur të bëni diçka me vlerë, Puç”, kanë qenë fjalët e Ledjanës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here