Kryetari i bashkisë së Kremones, Gianluca Galimberti, ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirusin.

Lajmin e ka njoftuar vetë ai përmes një statusi në Facebook.

“Unë kam ethe dhe pak kollë dhe ftohje, por nuk kam probleme me frymëmarrjen dhe shpresoj të mos kem gjatë ditëve në vazhdim. Më duhet të mbaj veten të monitoruar dhe të ngadalësoj ritmin sepse nuk jam në formë, por vazhdoj të punoj nga shtëpia, në karantinë, për qytetin, në kontakt me ekipin e Këshillit dhe Bashkisë “, shkruan Galimberti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here