Djali i madh i kryeministrit Rama, Greg Rama feston sot ditëlindjen.

Greg ka publikuar në Instagram një foto nga fëmijëria, ndërsa shkruan: “Sot mu kujtua ai pasazhi i cuditshem qe me pat thene dikush per 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta te therret…

Po kur mbush 31 mes pandemise globale ca thot jeta…? Apo hajt se folim”

Deri më tani, ai nuk ka marrë ende një urim publik nga i ati, megjithatë mbetet të presim në orët në vazhdim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here