KreuTeknologjiKush është rrjeti social më i përdorur gjatë vitit 2021

Kush është rrjeti social më i përdorur gjatë vitit 2021

TikTok është aplikacioni më i shkarkuar në botë, pasi 90 për qind e përdoruesve e kanë kaluar kohën me të.

Sipas raportit të App Annie, njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në telefonat e tyre.

“Televizioni po vdes ngadalë pasi celulari vazhdon të thyejë rekorde pothuajse në çdo kategori si koha e shpenzuar, shkarkimet dhe fitimet”, deklaruar shefi ekzekutiv i kompanisë monitoruese, Theodore Krantz.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img