Zyber Juba , rreth 45 vjeç, ka plagosur  me armë zjarri në këmbë Flamur Çermën, rreth 23 vjeç. Është plagosur në këmbë dhe shtetësja V. Çerma, rreth 45 vjeçe, (e ëma e shtetasit Flamur Çerma).

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here