Paraditen e kësaj të hëne në Rrogozhinë është regjistruar një plagosje me armë zjarri.

I plagosuri është identifikuar si Klajdi Lluca, 22 vjeç nga zona e Rrogozhinës, dhe ngjarja ka ndodhur në fshatin Sinaballaj.

Burime nga policia thanë se, fillimisht ka pasur një konflikt fizik mes dy palëve, sherr me sende të forta e me grushte.

Më pas njëri person ka qëlluar me pistoletë, duke lënë të plagosur të riun Lluca.

Policia thotë se ka bllokuar makinën me të cilën dyshohet se ka ikur autori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here