Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e ftuar në emisionin “Open”,  ka thënë versionin zyrtar për dy raste të prekura nga koronavirusi.

“Vdekja e Arjan Pushit? Është informacion i rremë dhe na ka ardhur shumë keq për këtë informacion që ka qarkulluar. Ministria e Shëndetësisë që jep të gjithë informacionet. Kreu i Dhomës së Tregëtisë, ruajmë konfidencialitetin.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here