Personazhet e njohur janë ata që përdorin më së shumti photoshopin për rregullim e imazheve, për t’u dukur sa më perfekt në rrjete sociale. Pre e photoshop-it ka rënë edhe Leonora Jakupi, që gjithmonë është cilësuar si një nga artistet më simpatike në trojet shqiptare.

Ajo ka publikuar së fundmi në Instagram një foto të saj, ku shfaqet shumë sensuale veshur me një fustan të zi, që i nxjerr në pah format perfekte trupore. Por gjithë ndjekësve ju ka rënë në sy fakti se në foto asaj nuk i dallohet fare krahu i majtë. Sipas ndjekësve të artistes ajo e ka zhdukur krahun me photoshop dhe ata nuk kanë ngurruar t’ja vënë në dukje në komente.

“Ku e ki dorën more”

“Ku e ke lanë krahun jo motër”

“Ku e ki more krahun e majtë? Make up (photoshop) edhe krahun aa”

“Shumë i mirë photoshopi”

“Photoshopi ta paska zhduk edhe krahun oj motër”, janë disa nga komentet e ndjekësve në foton e Leonorës.

Më herët gjatë një intervistë të dhënë para disa muajsh, Leonora u shpreh se nuk do tentojë kurrë të bëj tatuazh. Ajo u shpreh se janë të rrezikshëm për shëndetin dhe ndër arsyet është edhe besimi fetar.

“Arsye tjetër pse nuk i dua tatuazhet është se jam besimtare e madhe dhe feja jonë i ndalon, kështu që ka shumë motive që asnjëherë nuk më ka shkuar mendja të bëj diçka të tillë dhe jam kundër, pasi më pëlqen natyralja dhe ashtu si më ka falë Zoti”, u shpreh artistja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here