Gazetari Artan Hoxha, referuar përgjimeve të antimafias italiane, tha se Ndrangheta në Shqipëri ka kohë që ka ardhur dhe kjo nuk është e parë.

“Ndrangheta” në Shqipëri ka ardhur shumë herët nuk është e parë. Nëse e kujton mbaj mend që ka qenë një lidhje e deputetit të Silvio Berslusconit, që i kanë gjetur projekte të hidrocentralit të Gomsiqes”, tha Hoxha për Opinion.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here