Sot shënohen 7 vite që Sokol Olldashi është ndarë nga jeta nga aksidenti tragjik në aksin Elbasan-Tiranë duke lënë pas dy fëmijë. Olldashi u nda nga jeta mbrëmjen e 20 nëntorit 2013, ndërsa në kujtim të tij, ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu i ka kushtuar një mesazh teksa publikon dhe një fotot të vjetër nga Kuvendi.

“N’kohë të tjera, me mendime njësoj…”, shkruan Bregu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here