Rita Ora me veshjen e përzgjedhur në videoklipin e këngës “Bang” u bë qendra e vëmëndjes së mediave por s’vonoi shumë dhe po të njëjtën veshje mban dhe mamja e saj, Vera Ora në postimin e fundit në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për një veshje më motive popullore me të cilën Rita Ora tërhoqi vëmendjen e opinionin ndërkombëtar në videoklipin e këngës “Bang”.

E njëjta veshje u përdor nga këngëtarja për të uruar përvjetorin e 13-të të Pavarsisë së Kosovës.

Por, kësaj herë vëmëndjen e ka marrë e ëma e artistes e cila krahas fotove ka shkruar:

“Tradicionalja më përshtatet mirë, faleminderit”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here