Pasi deklaruan se do të japin dorëheqjen nga rolet mbretërore, Meghan u nis drejt Amerikës së Veriut , aty ku kishte lënë vogëlushin e saj. Sipas “Eneës” Meghan po qëndron në rezidencën ku ishte me pushime me Harryn, duke dashur tē qëndrojë në qetësi dhe larg dramëa familjare. Burimet shtuan se ajo në të shumtën e kohës qëndron në shtëpi, por edhe del për xhiro.

Ajo është parë duke shëtitur në ishullin Vancouver me një Range Rover, teksa e shoqëronin makina të sigurisë. Një tjetër burim u shpreh se ajo po shijon jetën e lirë, duke dalë e duke shëtitur nëpër dyqane.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here