Nëse deri më sot keni parë djem që bëjnë drift, videoja e mëposhtme do t’ju surprizojë. Pamjet janë publikuar nga “JOQ”, dhe janë filmuar në Fushë Krujë.

Një vajzë shihet që bën drift në sheshin e Fushë Krujës, totalisht jashtë rregullave dhe në mënyrë të paligjshme. Me një automjet ‘Mercedez Benz’, vajza shihet që xhiron gomat mes turmës së njerëzve që janë mbledhur për ta parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here