Kreu i shtetit Ilir Meta i ka shprehur ngushëllime familjes Rama për ndarjen nga jeta të Anetës. Në një postim në rrjetet sociale të shoqëruar e një foto të të gjithë familjes Rama Presidenti shpreh ngushëllimet e sinqerta.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!”, shkruan Meta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here