Një video e rëndë është publikuar në rrjete sociale, ku shihet një betoniere e cila aksidentohet në një kantier ndërtimi.

Siç shihet edhe në pamje që janë siguruar nga kamerat e sigurisë, betonierja futet në kantier dhe punonjësi që është duke ecur aty pranë shpëton mrekullisht.

Fatmirësisht edhe shoferi i mjetit të tonazhit të rëndë ka shpëtuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here