KreuSportiFutbollNdeshja Burreli-Korabi, përplasje mes tifozëve para ndeshjes

Ndeshja Burreli-Korabi, përplasje mes tifozëve para ndeshjes

Incidente në pragndeshjen e qarkut të Dibrës, Burreli-Korabi.

Korrespondenti i tirananews.al raporton se përplasja ka ndodhur mes presidentit Femi Mziu dhe disa tifozëve vendas.

Më pas konflikti është përshkallëzuar duke kaluar në përplasjen mes dy tifozerive të cilët kanë përdorur fyerje dhe sende të forta.

Pavarësisht ndërhyrjes së policisë, konflikti ende nuk është shuar, ndërkohë që tifozët kërkojnë largimin e Mziut nga pankina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img