Princeshë Elia Zaharia Zogu ka uruar një javë të bukur e të mbarë për të gjithë, me një foto shumë speciale.

Aktorja ka publikuar në rrjete sociale një fotografi ku duket se mban në krahë princeshë Geraldinën e vogël.

Elia shihet se ka veshur një bluzë të njejtë me kostumin e vajzës, ndërsa krahas fotos shkruan:

 “Javë sa më e bukur nga ne të dy shoqet që vishemi njësoj”

Princ Leka dhe Elia Zahariau bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit te kaluar. Ata zgjodhën ta pagëzonin me emrin Geraldinë, duke trashëguar emrin e Mbretëreshës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here