Joni, djali i Adelina Tahirit festoi ditëlindjen e parë më 27 gusht dhe këngëtarja e uroi me një postim të veçantë në Instagram. Kanë kaluar disa ditë nga ditëlindja e të voglit, por prindërit e tij kanë vendosur që festën e ditëlindjes ta organizojnë me datë 10 shtator.

Lexo edhe-Djali i Adelin Tahirit mbush 1 vjeç, urimi i veçantë për Jon

Nga pamjet që ka postuar vetë Adelina ne InstaStory shihen shumë miq të famshëm të ftuar të cilët edhe kanë kënduar dhe Joni i vogël ka fikur qirinjtë.

E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë argjendi dhe me gurë, këngëtarja dukej e mrekullueshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here