Një ngjarje tronditëse ka ndodhur sot në Kakavijë, ku një autoambulancë ka përplasur për vdekje një fëmijë 10 vjeç, i cili ka qenë duke pritur në radhë.

Autoambulanca ka qenë me shpejtësi dhe dyshohet se fëmija i ka prerë rrugën.Nga të dhënat e para, bëhet me dije se i mituri ishte nga Lezha dhe po priste radhën për të kaluar në kufi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here