KreuLajmeNjë dokumentar për jetën dhe kujdestarinë e Britney Spears po vjen nga...

Një dokumentar për jetën dhe kujdestarinë e Britney Spears po vjen nga “Netflix”, publikohet traileri i plotë

Jeta dhe kujdestaria e Britney Spears tanimë do të vijë si një dokumentar nga “Netflix”.

Ashtu siç u njoftua, “Netflix” ka publikuar së fundmi trailerin e plotë, si dhe posterin ku Britney shfaqej me duart e saj të lidhura rreth qafës, një mënyrë kjo për të treguar pamundësinë e saj për të marrë frymë lirisht dhe për të vendosur vetë.

“S’ka më sekrete, s’ka më heshtje”, shkruhet krahas posterit të artistes.

Mësohet se Netflix ka bërë të pamundurën që i gjithë dokumentari të bazohet vetëm tek deklaratat e këngëtares.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img