Pas disa orësh kërkime, policia dhe zjarrfikësit kanë arritur të nxjerrin një tjetër trup të pajetë nga banesa e djegur në Berat.

Pas nxjerrjes së trupit të Jovan Vangjelit, është nxjerrë i pajetë edhe trupi i djalit të tij Mateo Vangjeli, 36 vjeç.

Trupi i 36-vjeçarit është gjetur në një cep i mbledhur edhe ky i djegur, pas zjarrit të rënë në banesën e tyre në mesnatë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here