Përfundimi i ndeshjes Partizani-Laçi me rezultatin 1-1 ka sjellë tensione dhe përplasje në tribunën vip. Siç duket nga fotot e siguruar nga BalkanWeb foca të shumta policie kanë izoluar tribunën qëndrore në stadiumin “Selman Stermasi”. Ende nuk dihet nëse ka shoqërime, apo edhe të lënduar nga sherri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here