KreuKryesorePD publikon videon: Ilir Meta u shfaq sot si bashkëorganizator i...

PD publikon videon: Ilir Meta u shfaq sot si bashkëorganizator i dhunës ndaj nesh

Partia Demokratike ka reaguar sërish ndaj Ilir Metës, duke publikuar videon e mëposhtme.

“Ilir Meta u shfaq sot si bashkëorganizator i dhunës ndaj PD.

Ai merrte informacion dhe jepte direktiva për sulmin nga banda e Berishës.

Berisha dhe Meta donin ta shkatërronin PD-në për hallin e tyre, por nuk ja dolën”, thuhet në reagimin e PD.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img