Një magazinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Bradashesh të Elbasanit.

Nuk dihet ende shkaqet e rënies së zjarrit, ndërkohë që forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Magazina e cila shërben për të mbajtur mjetet bujqësore, ndodhet pranë një banese, por ende nuk dihet nëse flakët e kanë përfshirë edhe këtë të fundit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here