Foto Arkiv

Një efektiv i RENEA-s i identifikuar si Qazim Surroi ka mbetur i palgosur për shkak të një aksidenti automobilistik me mjetin e punës. Surroi është plagosur në fundshpinë në pjesën e legenit, teksa po ndiqte Gëzim Saraçin, atentatorin e kryebashkiakut të Lushnjes.

Surroi është dërguar menjëherë për në spitalin e Traumës dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore, por mësohet se gjendja e tij është e rëndë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here