Preken nga Covid-19 dy punonjës të Drejtorisë së Policisë në Elbasan.

Mësohet se të infektuarit janë një oficer dhe një efektiv i skuadrës “Shqiponja” të qytetit.

Efektivi është transportuar menjëherë në urgjencën e spitalit “Shefqet Ndroqi” pas gjendjes së rënduar shëndetësore që ai ka shfaqur.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit, u raportuan 14 raste pozitive për Covid-19.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here