Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia ka ngritur pretendimet se protestuesit sot janë plagosur nga plumbat. Por pas publikimit të grafisë së tij, e cila vërteton se ai është plagosur nga një fishkezjarre, ai është penduar dhe ka ndryshuar postimin. Më pas ai ka ndryshuar postimin duke hequr fjalët “Nga gazi lotsjellës në plumba”.

Është bërë e udhës që përfaqësuesit e Partisë Demokratike të akuzojnë herë pas here Policinë e Shtetit për dhunë ndaj opozitarëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here