Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka zhvilluar një takim falenderimi me përfaqësuesit socialist në Elbasan.

Balla thotë se puna do të vijojë edhe për fitoren e PS në zgjedhjet lokale të 2023 dhe ato parlamentare të 2025.

Taulant Balla ishte i renditur në listën e PS për zgjedhjet e 25 prillit i teti dhe doli deputeti më i votuar në rang republike me mbi 20 mijë vota.

STATUSI NGA TAULANT BALLA

Elbasan📍Falenderimi për gratë dhe burrat, vajzat dhe djemtë me të cilët kemi punuar ngushtësisht dhe natyrshëm do të punohet edhe në vazhdim për fitoren e Partisë Socialiste🌹🇦🇱 në zgjedhjet e ardhshme vendore dhe ato parlamentare në 2025.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here