Kryeministri Rama sqaroi sonte se është kritkuar nga tifozët e Interit pse ai nuk i ka uruar për titullin kampion të Italisë.

Ai nuk kursen ironinë për futbollistët që janë mbledhur si mullar dhe shton se: “Lum kush është edhe interist edhe socialist këtë herë.”

Postimi i Edi Ramës:

Meqë shumë miq tifoza të Interit këtu shkruajnë pse nuk na uron, ja edhe urimi i merituar pas 11 vjetësh, falë këtij juventinit që klith këtu në majë të mullarit.

Gëzojeni miq, ky s’ishte viti i Juves po i Partisë Socialiste, kështu që secili gëzimin e vet dhe jemi në rregull.

*Lum kush është edhe interist edhe socialist këtë herë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here