Pamjet e një “fëmije” që po pinte cigare në stadiumin “Timsah Arena” të Turqisë gjatë ndeshjes Bursaspor-Fernebahçe morën dhenë.

Fansat postuan video të tij teksa pinte qetësisht cigare pranë një tjetër fëmije. Reagimet ishin të forta, dhe personi në fjalë u dënua me gjobë se piu cigare në stadium, por ja që u zbulua dhe e vërteta.

Në fakt ai është mbi 30 vjeç dhe fëmija pranë tij është i biri dhe jo shoku i vet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here