Në rrjet qarkullojnë disa foto të futbollistëve me të famshëm të Europës, të cilët kanë fytyrë femre.

Është një filtër i aplikacionit “Snapchat”, i cili i shndëron fytyrat në version femre. Këto foto kanë bërë xhiron në rrjet dhe kanë shkaktuar jo pak të qeshura te publiku.

Mesi, Ronaldo, Mbape dhe Aubamejnang janë disa nga lojtarët që kanë rënë “pre” e këtij filtri që të shndërron.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here