Në një intervistë ndryshe për emisionin “Opinion” në Tv Klan, ambasadorja e SHBA në vendin tonë, Yuri Kim ka treguar për gazetarin Blendi Fevziu historinë e jetës së saj, si nisi karrierën dhe misionin diplomatik që po zhvillon në Shqipëri.

Gjatë intervistës të realizuar në rezidencën amerikane në periferi të Tiranës, ajo që ra në sy ishte libri për Enver Hoxhën i cili ndodhej mbi tavolinën e ambasadores amerikane. / tirananews.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here