Zv.kryeministri Erion Braçe ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Edi Rama të cilën e quan një mike e mirë. Ai thotë se se e ka me vete zërin e saj dhe revoltën që siç shpreht “na bënte bashkë”.

Mesazhi i Braçes:

Te jesh ne paqe mike e mire!

E kam me vete zerin tend,
revolten qe na bente bashke;
MIRESINE TENDE!

Lamtumire!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here