Një tërmet i fortë ka goditur pak çaste më parë Greqinë.

Tërmeti me magnitudë 4.5 kishte thellësinë 15 km dhe është ndjerë nga banorët e zonës në Larisa. Nuk dihet ende nëse ka pasur dëme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here