Në fund të janarit në media u publikua historia e ndarjes së Izet Haxhisë, nda e dashura e tij, Erjona Parruca. Kur ai vendosi të përballej me drejtësinë, Erjona ishte në krah të tij duke e mbështetur dhe herë pas herë duke bërë pastime plot dashuri në rrjetet sociale. Por pak kohë më pas, diçka ndodhi mes dyshes që solli edhe shpërthimin e ish-partneres së tij, që shpërtheu me akuza të rënda.

“Pervers, vampirë, djall”, janë vetëm disa nga ofendimet që ajo lëshoi për ish-të dashurin e saj. Duket se pas disa muajsh, ajo ka gjetur sërish dashurinë dhe tanimë po jeton një histori të bukur dashurie partnerin e saj të mëparshëm. Në rrjetet sociale ajo ka postuar foto me partnerin, por edhe me dy fëmijët. Mesa duket ajo tanimë është rikthyer edhe njëherë me babain e fëmijëve, duke e falenderuar për gjithë mbështetjen që ai i ka dhënë.

Statusi i Erjona Parrucës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here