Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati 5-katësh afër zonës së ‘21-shit’. Zjarrfikësit kanë bërë të mundur evakuuimin e banorëve dhe po vijojnë me shuarjen e flakëve. Mësohet se nuk ka persona të lënduar. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here