Arjola Demiri, aktorja tropojane që i la pa fjalë të gjithë me rolin e pazakontë që solli në skenën e teatrit, ka rrëfyer se si u transmetua aktrimi i saj tek meshkujt.

Arjola do të masturbohej në skenë, dhe kjo gjë duket se ka sjellë reagime instiktive tek meshkujt.

“Unë në monodramën e fundit që kisha, meshkujt e kishin më shumë mendjen që u eksituan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej…Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë s’e ka bërë…Jam munduar të mos e ekzagjeroj, të mos bëj gjëra vulgare, por që të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndjeheshin të eksituar”, – është shprehur aktorja në emisionin “Opinion”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here