KreuLajmet e Fundit“U duk sikur isha burrë i martuar dhe Trixa u kap në...

“U duk sikur isha burrë i martuar dhe Trixa u kap në krevat me mua”, Donaldi harron “përfundimisht” Borën

Pas spektaklit të së premtes, pati shumë diskutime për marrëdhënien e Donaldit me Beatrix.

Të dy i kanë qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit dhe i kanë dhënë shumë mbështetje për të kaluar çdo gjë që përjetuan në spektakël, ku u diskutua e kaluara dhe puthja e Donaldit me Borën.

Mbrëmjen e sot, Donaldi thotë se do të lërë gjithçka mbrapa duke treguar se do të vijojë historinë e dashurisë me këngëtaren.

Donald: U ndjeva shumë keq për Trixën sepse u duk sikur unë isha burrë i martuar dhe ishte kapur në krevat me mua. Dua thjesht ta lë mbrapa, dua thjesht të ikë dhe të eci përpara.

Ndërsa Beatrix thotë se ndihet shumë e lumtur që është krah tij dhe do vazhdojë ta shijojë këtë eksperiencë.

Trixa: Më kanë bërë të ndihem mirë kur më kanë parë të mërzitur sepse e kam përjetuar edhe unë situatën time dhe si është përcjellë Donaldi tek publiku. Ne nuk i kemi në dorë mendimet e të gjithëve, por të shijojmë këtë eksperiencë dhe jam shumë e lumtur që ndjej shumë ngrohtësi kur jam afër tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img