Një 32-vjeçar është arrestuar ditën e sotme pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Mësohet se 32-vjeçari ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij B. Z., 63 vjeç, banues në Korçë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here