Dy këngëtarët e njohur Venera Lumani dhe Lind Islami festojnë sot 6-vjetorin e lidhjes së tyre.

Ata jo vetëm që bashkëjetojnë, por edhe punojnë së bashku, madje edhe skenën ku performojnë e ndajnë me njëri-tjetrin.

Ka qenë Venera ajo që ka zbuluar se ditën e sotme ata kanë përvjetorin e dashurisë dhe se bëjnë plot gjashtë vite bashkë.

“Duke e festuar përvjetorin tonë të gjashtë kështu…”, shkruan këngëtarja krahas fotos ku shfaqen të varura disa nota muzikore në formën e zemrës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here